пʼятниця, 20 березня 2015 р.

Світлішає на світі, коли читають діти

                                                                                       Тиждень книжки! - зазвучало
                                                                                       Серед міста, як сигнал.
                                                                                       За годину місто стало
                                                                                       Як один читальний зал.
  В Україні щорічно проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Славні традиції проведення Тижня було започатковано ще в далекому 1944 році. У той непростий час велика увага приділялася дитячій книзі, яка несла святе слово дітям - майбутнім творцям, винахідникам, вченим. Книга вселяє в нас любов до рідної України, повагу до народів, інтерес до культури. Вона навчає рідної мови, розкриває красу поетичного слова, допомагає усвідомлювати його велику силу.
   З нагоди відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання 18.03.2015 р. у  бібліотеці-філії відбулося літературно-музичне свято "Світлішає на світі, коли читають діти". У святі взяли участь учні 1-9 класів Лищенської ЗОШ. 

Ведучі свята Хаблюк О. та Оверчук Р. познайомили дітей з історією народження книги. Учні 1-4 класів розказували вірші, прислів'я, приказки про книгу. Діти були дуже активні у проведенні літературного конкурсу "Хто багато читає, той багато знає", відгадували загадки, з захопленням переглянули слайд-презентацію про історію народження книги.

Неможливо прожити без книги.
 Ми хочемо вам, друзі, побажати,
Щоб з нею нерозлучні ви були,
Щоб вам не довелося сумувати.

  
  

Немає коментарів:

Дописати коментар

Етнорозвідка «Великий день – Великдень»

      Жодне свято не приносить стільки радості та душевної теплоти як Великдень - найвеличніше свято року, тому з ним пов’язана низка напроч...