четвер, 23 серпня 2018 р.

"Рідна земля для нас всіх - Україна" В Україні 23 серпня відзначається День Державного прапора України, а 24 серпня - День Незалежності України. Сьогодні до України прикута увага всього світу: громадяни суверенної та демократичної держави знову виборюють своє право жити в правовій, успішній і стабільній країні. 
  З нагоди головних державних свят нашої країни – Дня незалежності України та Дня Державного Прапора у бібліотеці відбулася історична мандрівка «На Україні буде Україна, а не чиясь окраїна глуха», яка дозволила користувачам «пройти» шляхами пращурів від заснування української держави до сьогодення. Після перегляду читачі обмінялися думками про побачене. Кожен висловив думку і свою мрію - якою хочемо бачити свою країну  коли стане дорослим. Також  була  проведена вікторина "Рідна земля для нас всіх - Україна"


 До дня Незалежності в Україні в бібліотеці діє виставка-інсталяція «Славетні сторінки історії».    Тож пишаймося тим, що ми – українці, любімо свою неньку Україну, адже майбутнє України - в дітях. Тому наше завдання сьогодні — виховати їх відповідальними, люблячими, готовими вкладати свої сили в розвиток нашої держави і бути щасливими тут, а не шукати готового щастя деінде. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Етнорозвідка «Великий день – Великдень»

      Жодне свято не приносить стільки радості та душевної теплоти як Великдень - найвеличніше свято року, тому з ним пов’язана низка напроч...