вівторок, 10 грудня 2019 р.

Напиши лист Святому Миколаю у бібліотеці!!!Світлина від Ірини Поліщук.
Наближається День Святого Миколая – одне з улюблених дитячих свят, тому саме в казкову ніч діти завжди чекають подарунків і чудес. На свято Святого Миколая дітям прийнято писати листи. Саме в цей день по одній з легенд Святий Миколай спускається на землю і відправляється в подорож по всій планеті. Вночі з 18 на 19 грудня Святий Миколай розкладає свої подарунки під подушки всім слухняним діткам.

Для того, щоб Святий Миколай приніс бажаний подарунок, потрібно йому заздалегідь надіслати листа.


Світлина від Ірини Поліщук.
.
Світлина від Ірини Поліщук.
Світлина від Ірини Поліщук.Лищенська  сільська бібліотека щиро запрошує читачів написати лист Святому Миколаю!  Сьогодні  малесенькі відвідувачі вже написали свої побажання Миколаю, і вже чекають на здійснення мрій. Запрошуємо усіх  приєднатися до цієї акції і просто поринути у світ дитинства і різдвяного дива.Світлина від Ірини Поліщук.
Світлина від Ірини Поліщук.Світлина від Ірини Поліщук.Світлина від Ірини Поліщук.Світлина від Ірини Поліщук.Світлина від Ірини Поліщук.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Етнорозвідка «Великий день – Великдень»

      Жодне свято не приносить стільки радості та душевної теплоти як Великдень - найвеличніше свято року, тому з ним пов’язана низка напроч...