понеділок, 29 червня 2015 р.

Конституція України: від Орлика до сьогодення

У згусток, спресований мудро і чисто, 
Він змістом став наших і діянь, і мрій.
Основа життя і мого, і Вітчизни,
І доля моя - мій Закон Основний.

   Наш світ підкоряється певним законам: є закони природи, які упорядковують життя на Землі, є закони Божі - закони найвищої моралі, що допомагають нам відокремлювати добро від зла. А є державні закони - правила існування в суспільстві, яких мають обов'язково дотримуватися всі громадяни тієї чи іншої країни.
    Кожна держава має свою конституцію. У цьому документі закладено основу держави - її суспільні та національні цінності, життєво важливі права та свободи громадян. Конституція - це гордість країни, де її прийняття вважається великим святом.
   Бібліотекою-філією с. Лище та шкільною бібліотекою спільно з Луцьким районним відділом освіти і науки, молоді та спорту було проведено свято до Дня Конституції "Конституція України: від Орлика до сьогодення". У святі взяли участь учні шкіл с.Лище, с.Воротнів та с.Крупа.

    Про історію Конституції України розповів сільський голова Шкорупський В.В. Завідувач бібліотеки-філії с.Лище Самонюк Н.Ф. та завідувач шкільної бібліотеки Баранюк К.С. презентували виставку дитячих малюнків "Діти Лища за мирну Україну". На святі звучали пісні про Україну у виконанні учениці Лищенської ЗОШ Ткачук Христини (підготувала вчитель музики П'ятачук Н.О.).

    Методисти  Луцького районного відділу освіти і науки, молоді та спорту Васильчук С.Я., Калиш М.Ю. та вчитель фізкультури Семенюк О.М. провели з дітьми конкурс малюнків на асфальті та спортивні змагання.

    Під час свята лунала патріотична музика, добірку якої підготував директор БК с. Лище Клімчук С. Т.
      Ведучі Хаблюк О. та Оверчук Р. запросили всіх на закінчення свята. Методисти Луцького районного відділу освіти і науки ,молоді та спорту з представниками районного кримінального відділу у справах дітей вручили учасникам грамоти та подяки.


    

Немає коментарів:

Дописати коментар

Етнорозвідка «Великий день – Великдень»

      Жодне свято не приносить стільки радості та душевної теплоти як Великдень - найвеличніше свято року, тому з ним пов’язана низка напроч...