вівторок, 21 лютого 2017 р.

Донецький аеропорт. Фортеця духу

Результат пошуку зображень за запитом "оборона донецького аеропорту"  Бої за Донецький аеропорт, що почалися 26 травня 2014 року — збройне протистояння між українськими силовиками та проросійськими терористичними збройними угрупованнями за встановлення контролю над летовищем Донецького міжнародного аеропорту, яке має стратегічне значення. Минуло два роки... Оборона Донецького аеропорту тривалістю 242 дні залишається однією з найтрагічніших та найгероїчніших подій АТО. Оборона, за якою стежили мільйони, смуга землі, в яку вгризлися сотні бійців, 15 потужних атак ворога, щонайменше 20 героїв, які ніколи не повернуться додому, легенда про "кіборгів" - такою ми запам'ятаємо оборону Донецького аеропорту. Такою вона увійде в історію. З нагоди цієї сумної дати у бібліотеці с. Лище для учнів 11 класу було проведено годину мужності "Донецький аеропорт. Фортеця духу". Під час заходу користувачі переглянули документальний фільм" Аеропорт". У бібліотеці постійно діє тематична виставка "Стоїть в скорботі мати Україна, біля могил дітей своїх стоїть"
           
         На століття пам’ять про цей подвиг житиме в серцях українців і на ньому виховуватимуться покоління захисників України. Легендарна оборона Донецького аеропорту українськими військовослужбовцями, що тривала 242 дні, безперечно, стала славетною сторінкою української військової історії. Адже оборона ДАПу тривала лише на тиждень менше, ніж героїчна оборона Севастополя від фашистських загарбників під час Другої світової війни, і значно довше за оборону Брестської фортеці. Оборонці Донецького аеропорту віднині й навіки стали символом незламності духу захисників України.
                               Слава Україні! Героям слава! 
            

Немає коментарів:

Дописати коментар

Етнорозвідка «Великий день – Великдень»

      Жодне свято не приносить стільки радості та душевної теплоти як Великдень - найвеличніше свято року, тому з ним пов’язана низка напроч...