середа, 7 лютого 2018 р.

Урок – кейс «Столовий етикет: навіщо він?»Ми живемо в сучасному світі, який за останні роки змінився до непізнаваності. Здавалося б столовий етикет – це ж так просто! Насправді це не так. Існує ціла низка правил, яких необхідно дотримуватися, навіть в колі друзів, щоб тебе сприймали як виховану людину. Це практичні навички без яких зараз нікуди, адже ці навички впливають на оцінку нашої культурної освідченості.

   Чергове засідання клубу за інтересами «Маленька фея» зібрало дівчаток, де вони познайомились із столовим етикетом.

   
На   уроці  бібліотекар доступно розкрила зміст столового етикету, його доцільність, за допомогою сюжетно-рольової гри вчила сервірувати стіл, користуватися столовими приборами. В ході уроку використано різні інтерактивні вправи «Чарівна торбинка», «Так чи ні», «Відтвори», «Продовж речення».
     Кмітливість , оригінальність, елегантність та грація панували на заході. Дівчатка продемонстрували знання гарних манер, комунікабельність, впевненість у собі. 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Етнорозвідка «Великий день – Великдень»

      Жодне свято не приносить стільки радості та душевної теплоти як Великдень - найвеличніше свято року, тому з ним пов’язана низка напроч...