пʼятниця, 22 березня 2019 р.

«Я сьогодні бібліотекар»


Світлина від Ірини Поліщук.


«Ігри - це магніт, який притягує різних користувачів бібліотеки, і поза своєю розважальною цінністю, виявився потужним інструментом для поширення грамотності та навчання…» Лоріен Рой, Президент Американської бібліотечної асоціації (АБА), 2007-2008 рр
      Світлина від Ірини Поліщук.Вкотре,  у бібліотеці сьогодні було гамірно та весело. Маленькі відвідувачі бібліотеки, стали на мить самими бібліотекарями. Під час рольової гри «Я сьогодні бібліотекар» читачі дізналися таємниці професії і все, що ховається по той бік бібліотечної кафедри не тільки в будні, а й в санітарні дні. У функції бібліотечних дублерів входило видача та прийом літератури від читачів, розстановка фонду та «пізнати всю красу санітарного дня». Поруч з кожним дублером завжди знаходився бібліотекар-консультант.
Світлина від Ірини Поліщук.
       Сподіваємося, що знайомство з професією бібліотекаря залишило читачам хороші спогади  і можливо ця маленька 
історія стане ще одним поштовхом відвідувати бібліотеку частіше!!!!Світлина від Ірини Поліщук.Світлина від Ірини Поліщук.Світлина від Ірини Поліщук.Світлина від Ірини Поліщук.Світлина від Ірини Поліщук.


Світлина від Ірини Поліщук.Світлина від Ірини Поліщук.Світлина від Ірини Поліщук.Світлина від Ірини Поліщук.Світлина від Ірини Поліщук.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Етнорозвідка «Великий день – Великдень»

      Жодне свято не приносить стільки радості та душевної теплоти як Великдень - найвеличніше свято року, тому з ним пов’язана низка напроч...