вівторок, 19 грудня 2017 р.

Миколай, прийди до нас!

Результат пошуку зображень за запитом "святий миколай"         Святий Миколай-Чудотворець, архієпископ Мир Лікійських, належить до найвизначніших святих християнської церкви. Його люблять і вшановують на Заході та Сході. З особливим нетерпінням чекають на день пам'яті святителя діти - бо для них то означає веселе свято й подарунки. То як же Святого Миколая "привласнили" собі діти? Спершу з появою шкіл при храмах Святий Миколай став опікуном учнів - ця традиція теж ґрунтується на житії святогоя, якому в дитинстві легко давалася всяка наука. Так, з історії відомо, що в XI столітті у Кельнському соборі в день пам'яті святителя учнів церковної школи обдаровували солодощами. З храму та школи свято поширилося на родину.
    

      19 грудня  в ЗОШ I-III ст. с.Лище, відбулося свято  "Миколай, прийди до нас". Організовували дійство: класовод 2-А класу -  Наталія Горкавчук, завуч з виховної роботи - Маргарита Москаленко, сільський  бібліотекар - Ірина Поліщук.  Учасники старанно готувалися до зустрічі із Святим  Миколаєм, адже зустріли дорогого гостя з великою радістю, даруючи йому свої вміння та здобуті знання: розказували вірші, співали пісні, танцювали.


 Директор школи Тетяна Науменко привітала усіх присутніх з прийдешніми святами. Сільський бібліотекар підготувала презентацію про добрі справи дітвори. Учні отримали багато хороших  вражень. Свято вийшло цікаве, веселе і дуже повчальне для дітей.   Радості у школярів не було меж, адже по завершенню всіх учасників чекали солодкі призи.  Немає коментарів:

Дописати коментар

Етнорозвідка «Великий день – Великдень»

      Жодне свято не приносить стільки радості та душевної теплоти як Великдень - найвеличніше свято року, тому з ним пов’язана низка напроч...